O nas

O nas

Jakie są sekrety doskonałego pośrednika?

Na podstawie wieloletniego doświadczenia, które stopniowo zdobywaliśmy, wypracowaliśmy kilka zasad, których bez względu na wszystko się trzymamy - wiemy, że są gwarancją obustronnego sukcesu.

Realna sprzedaż

Realnie sprzedajemy, zamiast jedynie reklamować swoje usługi. I pomimo naszej ogromnej wiary w dobre słowo, zdecydowanie wolimy robić niż mówić.

2

Dla każdego kupca idealny towar

Każdy kupiec znajduje idealny dla siebie towar - tak brzmi nasza parafraza słynnego powiedzenia, które mówi, że "każdy towar ma swojego kupca".

3

Efektywne działanie

Skupiamy się na efektywnym działaniu, a nie wewnętrznych statystykach. Pozyskujemy nieruchomości po to, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, a nie pozornie polepszać swoje zasługi.

4

Słupki jako podsumowanie - nie cel

Słupki, wykresy i statystyki traktujemy jako podsumowanie pracy, a nie jej cel.

5

Responsywność

Wychodzimy poza ramy. Nie trzymamy się sztywno ustalonych szablonów, a dostosowujemy sposób współpracy do sytuacji, charakteru i potrzeb klienta.

Utarte metody sprzedaży

Stosujemy znane metody sprzedaży w zupełnie nowej odsłonie. I czy to home staging, czy też profesjonalna sesja nieruchomości, staramy się przedstawiać ofertę w najlepszej możliwej wersji.

7

Marketing, reklama jako obowiązek

Traktujemy skuteczny marketing i reklamę w sieci jako obowiązek, a nie tylko atut naszej oferty. Potencjalni kupcy nie biorą się przecież znikąd.

Facebook

Estate Service S.A.

ul. Bora Komorowskiego 37 lok. 69

03-982 Warszawa

NIP: 1132920407

Nieruchomości

Obserwowane

Infolinia +48 600 089 302

E-mail biuro@estateservice.pl

© 2017 Estate Service S.A.

Projekt i realizacja: bluevision.pl